Wydarzenia

II Konferencja Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Budownictwie, Warszawa, 20.03.2023

ii_konferencja.png

W Warszawie 20 marca 2023 r. odbyła się II Konferencja Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Budownictwie, która została zorganizowana przez Partnerstwo projektu Rady: Związek Zawodowy „Budowlani”, Polską Izbę Inżynierów Budownictwa, Instytut Techniki Budowlanej i Konfederacja Budownictwa i Nieruchomości w ramach projektu „Sektorowa Rada ds. Kompetencji w budownictwie; POWR.02.12.00-00-0006/16-01”.

Więcej >

Otwarte zebranie Sekcji Inżynierii Przedsięwzięć Budowlanych KILiW PAN

3.png

W dniu 17 marca 2023 r. w siedzibie Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie odbyło się otwarte zebranie Sekcji Inżynierii Przedsięwzięć Budowlanych Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej Polskiej Akademii Nauk.

Więcej >

XIV edycja konferencji "Infrastruktura Polska i Budownictwo"

2023_infra.jpg

Instytut Techniki Budowlanej objął patronatem honorowym XIV edycję konferencji "Infrastruktura Polska i Budownictwo", która odbędzie się 21 marca br. w hotelu Sheraton Grand Warsaw.

Więcej >

Wiosenna oferta AKADEMII ITB

adobestock_434068207.jpeg

Zapraszamy do udziału w najbliższych szkoleniach AKADEMII ITB

Więcej >

ITB na Międzynarodowych Targach Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacji WARSAW HVAC EXPO 2023

1_(1).png

Dziękujemy za odwiedzenie stoiska ITB podczas Międzynarodowych Targów Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacji WARSAW HVAC EXPO 2023, które odbyły się w dniach 1-3 marca 2023 r. w Ptak Warsaw Expo.

 

Więcej >

Porozumienie Wojskowej Akademii Technicznej i Instytutu Techniki Budowlanej

_b1a5003.jpg

Współpraca naukowo-dydaktyczna w zakresie dyscypliny inżynierii lądowej, geodezji i transportu w obszarze budownictwa to główne założenia porozumienia, które w dniu 10 lutego 2023 r. podpisały Wojskowa Akademia Techniczna i Instytut Techniki Budowlanej.

Więcej >

Konferencja "Problemy Inżynierii Bezpieczeństwa Obiektów Antropogenicznych"

2023_02_09__v_konf__nauk_techn.jpg

Instytut Techniki Budowlanej został współorganizatorem V. Międzynarodowej konferencji naukowo-technicznej "Problemy Inżynierii Bezpieczeństwa Obiektów Antropogenicznych" 2023, która odbyła się w dniu 9 lutego 2023 roku w Ministerstwie Rozwoju i Technologii w sali "Pod Kopułą" przy pl. Trzech Krzyży 3/5 w Warszawie.

Więcej >

Podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Państwowym Naukowo-Badawczym Instytutem Konstrukcji Budowlanych Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Budownictwa i Mieszkalnictwa oraz Usług Komunalnych Ukrainy (NIISK) a Instytutem Techniki Budowlanej

podpisanie_porozumienia.png

W dniu 30 stycznia 2023 r. w siedzibie ITB w Warszawie została podpisana umowa o współpracy pomiędzy Przedsiębiorstwem Państwowym "Państwowy Naukowo-Badawczy Instytut Konstrukcji Budowlanych" Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Budownictwa i Mieszkalnictwa oraz Usług Komunalnych Ukrainy (NIISK) a Instytutem Techniki Budowlanej.

Więcej >

Seminarium podsumowujące cykl spotkań regionalnych nt. identyfikacji i prognozowania potrzeb kwalifikacyjno-zawodowych w budownictwie organizowane przez Sektorową Radę ds. Kompetencji w Budownictwie we współpracy ze Związkiem Zawodowym „Budowlani” i Wydziałem Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej

strona_tytulowa.png

W ramach projektu „Sektorowa Rada ds. Kompetencji w budownictwie; POWR.02.12.00-00-0006/16-02” 26 stycznia  br. odbyło się na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej seminarium podsumowujące cykl spotkań regionalnych nt. identyfikacji i prognozowania potrzeb kwalifikacyjno-zawodowych w budownictwie organizowane przez Sektorową Radę ds. Kompetencji w Budownictwie we współpracy ze Związkiem Zawodowym „Budowlani”.

Więcej >

ITB na stoisku Ministerstwa Rozwoju i Technologii na targach BUDMA 2023

16-2.png

W dniach 31.01-03.02.2023 r. eksperci Instytutu Techniki Budowlanej odpowiadali na Państwa pytania na stoisku Ministerstwa Rozwoju i Technologii.
Pierwszego dnia targów  odbyła się prezentacja dra hab. inż. Michała Piaseckiego, prof. Instytutu na temat deklaracji środowiskowych wyrobów budowlanych. Wykład  cieszył się dużym zainteresowaniem.

Dziękujemy za odwiedzenie Instytutu Techniki Budowlanej podczas targów BUDMA 2023!

Więcej >